Самые низкие цены без условий минимальной суммы заказа!
Шановні клієнти! У зв'язку з технічними збоями, інтернет-магазин тимчасово не працює. Ми обов'язково обробимо Ваше замовлення, як тільки усунемо всі проблеми. Дякуємо Вам за розуміння!
ТОВ "ХТС"
+380 (67) 513-63-73
Kyivstar
+380 (93) 300-20-26
Life
Отзывы о компании ООО "ХТС"
Костянтин Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже швидко
Юрій М.
Отлично
Ігор Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
просто супер
Комментарий продавца
Дякцуємо за вігкук
Ганна П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Щодо доставки: на мій погляд, некорректно витрати по доставці, коли кур'єр НП забирає у продавця товар, перекладати на покупця, не узгодивши це з ним, особливо якщо покупець не просив про термінову доставку. По факту маємо товар за 350 грн., який був одразу сплачений при замовленні товару, і послуги доставки 115 грн. у поштомат НП (доставка була з Одеси до Києва), при цьому я чомусь сплатила за послуги кур'єра НП, який забирав товар у продавця. Якщо продавець користуєтьчя послугами кур'єра НП, його послуги, на мій погляд, він має сплачувати самостійно, а покупець має сплачувати лише послуги з доставки від відділення продавця до відділення/поштомату покупця.
Максим Г.
Отлично
Комментарий продавца
Доброго дня,дякуємо за коментар
Владислав Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Шарашкіна контора протягнули з продукцією до обіду.потом вимагають передоплату наперед 50 відсотків.нерекомендую нікому. По технічним причинам приват заблокував у мене передоплату замовляв наступний раз в телефонному режимі без передоплати. Дуже дякую працівникам приват банку ви там Настояща професіонали .
Комментарий продавца
Шановний клієнт,вибачте будь ласка за тим часові незручності,але на данний час,дуже часто клієнти не забирають замовлення післяплата , замовлення повертається і ми оплачуємо на наши кошти
Покупатель
Тоді беруть тільки за доставку.а не займаються лохотроном по інтернету представники банку непросто блокують платежі
Дуже швидко
просто супер
Дякцуємо за вігкук
Щодо доставки: на мій погляд, некорректно витрати по доставці, коли кур'єр НП забирає у продавця товар, перекладати на покупця, не узгодивши це з ним, особливо якщо покупець не просив про термінову доставку. По факту маємо товар за 350 грн., який був одразу сплачений при замовленні товару, і послуги доставки 115 грн. у поштомат НП (доставка була з Одеси до Києва), при цьому я чомусь сплатила за послуги кур'єра НП, який забирав товар у продавця. Якщо продавець користуєтьчя послугами кур'єра НП, його послуги, на мій погляд, він має сплачувати самостійно, а покупець має сплачувати лише послуги з доставки від відділення продавця до відділення/поштомату покупця.
Доброго дня,дякуємо за коментар
Шарашкіна контора протягнули з продукцією до обіду.потом вимагають передоплату наперед 50 відсотків.нерекомендую нікому.
По технічним причинам приват заблокував у мене передоплату замовляв наступний раз в телефонному режимі без передоплати.
Дуже дякую працівникам приват банку ви там
Настояща професіонали .
Шановний клієнт,вибачте будь ласка за тим часові незручності,але на данний час,дуже часто клієнти не забирають замовлення післяплата , замовлення повертається і ми оплачуємо на наши кошти
Тоді беруть тільки за доставку.а не займаються лохотроном по інтернету представники банку непросто блокують платежі