Самые низкие цены без условий минимальной суммы заказа!
Шановні клієнти! У зв'язку з технічними збоями, інтернет-магазин тимчасово не працює. Ми обов'язково обробимо Ваше замовлення, як тільки усунемо всі проблеми. Дякуємо Вам за розуміння!
ТОВ "ХТС"
+380 (67) 513-63-73
Kyivstar
+380 (93) 300-20-26
Life
Отзывы о компании ООО "ХТС"
Наталія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костянтин П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
1. Відправка швидка--ДОБРЕ 2. Запаковка товару не вберегла вміст при пересилці, вміст посилки викинув у сміття -- ПОГАНО 3. Висока ціна на послуги доставки, тому що Продавець користується кур'єром, шо підвищує вартість доставки на 50 грн -- ПОГАНО 4. ,,Вишенка на торті,, -- замовляв і оплатив 2 шт товару, а отримав 1шт.( гадаю неуважність відправника і ціна ,,копійки,, але неприємно). ПОГАНО. Продавця НЕ РЕКОМЕНДУЮ. P.S. не замовляйте доставку на поштомат -- претензії нікому пред'являти, коли вміст посилки пошкоджено
Александр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Завжди замовляю, ніколи не було ніяких нарікань.
Ярослав Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Влад М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Василь Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Христина Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмінили замовлення на яке я чекала три дні. Без попередження
1. Відправка швидка--ДОБРЕ
2. Запаковка товару не вберегла вміст при пересилці, вміст посилки викинув у сміття -- ПОГАНО
3. Висока ціна на послуги доставки, тому що Продавець користується кур'єром, шо підвищує вартість доставки на 50 грн -- ПОГАНО
4. ,,Вишенка на торті,, -- замовляв і оплатив 2 шт товару, а отримав 1шт.( гадаю неуважність відправника і ціна ,,копійки,, але неприємно). ПОГАНО.
Продавця НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
P.S. не замовляйте доставку на поштомат -- претензії нікому пред'являти, коли вміст посилки пошкоджено
Завжди замовляю, ніколи не було ніяких нарікань.
Відмінили замовлення на яке я чекала три дні. Без попередження
нажаль немає в наявності
Доброго ранку, дякую вам за працю.