Шановні друзі! Дякуємо за звернення до нашої компанії. Ми обов'язково обробимо Ваше замовлення у робочий час. Бажаємо Вам всього найкращого.
ТОВ "ХТС"
+380 (67) 513-63-73
Kyivstar
+380 (93) 300-20-26
LIfe
Відгуки про компанію ТОВ "ХТС"
Костянтин Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко
Юрій М.
Відмінно
Ігор Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
просто супер
Коментар продавця
Дякцуємо за вігкук
Ганна П.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щодо доставки: на мій погляд, некорректно витрати по доставці, коли кур'єр НП забирає у продавця товар, перекладати на покупця, не узгодивши це з ним, особливо якщо покупець не просив про термінову доставку. По факту маємо товар за 350 грн., який був одразу сплачений при замовленні товару, і послуги доставки 115 грн. у поштомат НП (доставка була з Одеси до Києва), при цьому я чомусь сплатила за послуги кур'єра НП, який забирав товар у продавця. Якщо продавець користуєтьчя послугами кур'єра НП, його послуги, на мій погляд, він має сплачувати самостійно, а покупець має сплачувати лише послуги з доставки від відділення продавця до відділення/поштомату покупця.
Максим Г.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня,дякуємо за коментар
Владислав Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитрий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитрий Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Шарашкіна контора протягнули з продукцією до обіду.потом вимагають передоплату наперед 50 відсотків.нерекомендую нікому. По технічним причинам приват заблокував у мене передоплату замовляв наступний раз в телефонному режимі без передоплати. Дуже дякую працівникам приват банку ви там Настояща професіонали .
Коментар продавця
Шановний клієнт,вибачте будь ласка за тим часові незручності,але на данний час,дуже часто клієнти не забирають замовлення післяплата , замовлення повертається і ми оплачуємо на наши кошти
Покупець
Тоді беруть тільки за доставку.а не займаються лохотроном по інтернету представники банку непросто блокують платежі
Дуже швидко
просто супер
Дякцуємо за вігкук
Щодо доставки: на мій погляд, некорректно витрати по доставці, коли кур'єр НП забирає у продавця товар, перекладати на покупця, не узгодивши це з ним, особливо якщо покупець не просив про термінову доставку. По факту маємо товар за 350 грн., який був одразу сплачений при замовленні товару, і послуги доставки 115 грн. у поштомат НП (доставка була з Одеси до Києва), при цьому я чомусь сплатила за послуги кур'єра НП, який забирав товар у продавця. Якщо продавець користуєтьчя послугами кур'єра НП, його послуги, на мій погляд, він має сплачувати самостійно, а покупець має сплачувати лише послуги з доставки від відділення продавця до відділення/поштомату покупця.
Доброго дня,дякуємо за коментар
Шарашкіна контора протягнули з продукцією до обіду.потом вимагають передоплату наперед 50 відсотків.нерекомендую нікому.
По технічним причинам приват заблокував у мене передоплату замовляв наступний раз в телефонному режимі без передоплати.
Дуже дякую працівникам приват банку ви там
Настояща професіонали .
Шановний клієнт,вибачте будь ласка за тим часові незручності,але на данний час,дуже часто клієнти не забирають замовлення післяплата , замовлення повертається і ми оплачуємо на наши кошти
Тоді беруть тільки за доставку.а не займаються лохотроном по інтернету представники банку непросто блокують платежі