
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 20004

Бензиловий спирт
450 ₴/л
Показати оптові ціни- +380 (93) 300-20-26Олена
Являє собою безбарвну рідину зі слабким приємним запахом, має пекучий смак, а також подразнює й анестезує слизові оболонки.
Має антисептичні (знезаражувальні) властивості, найактивніший проти грампозитивних бактерій. Виявляє певну активність проти грамотрикальних бактерій і дріжджів, щодо цвілі слабоактивний.
Бензиловий спирт — зарядний розчинник, наповнювач і консервант. Помірна токсичність, висока стабільність, чудові розчинні властивості заслужено роблять його популярним компонентом косметики, парфумерії та фармакології. Максимальна допустима концентрація в косметичних засобах становить, залежно від країни-виробника, від 1 до 3%, крім того, це з'єднання не рекомендоване для використання в косметичній продукції для зовсім маленьких дітей, алергіків і, можливо, атопіків. Побоюватися бензилового спирту в косметиці немає жодних основ.
Фасування: пляшка/каністра 1л, 5 л, 10л, 20 л, 50 л, 100л, 200 л куб.
Основні | |
---|---|
Виробник | Chemco |
Країна виробник | Китай |
Одиниця виміру | Єврокуб |
- Ціна: 450 ₴/л